Набір пікселів Yi Kou, 12 кольорів мікс

Код продукту: 15071
Залишок на складі: багато
46 ₴
1,03 €
1,12 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1253
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набір пікселів Yi Kou, 12 кольорів мікс

Якщо ви любите творити різноманітні декоративні вироби своїми руками, то набір пікселів Yi Kou відмінно підійде для вас. Цей набір включає в себе 12 кольорів мікс, які можна використовувати для створення яскравих і оригінальних декоративних виробів.

Особливості набору пікселів Yi Kou

Набір пікселів Yi Kou складається з 12 різних кольорів, які зберігаються в спеціальних контейнерах. Кольори легко розрізнити один від одного, що дозволяє створювати складні і деталізовані малюнки. Кожна піксель має розмір 5 мм, що дозволяє точно відтворити будь-який малюнок з високою якістю.

Щоб створити декоративний виріб за допомогою цього набору, вам потрібно лише взяти спеціальну дошку, на якій ви будете відбивати малюнок, і починати складати пікселі. Ви можете створити будь-який малюнок, який зможете уявити, використовуючи цей набір.

Якщо вам подобається використовувати свою фантазію і створювати унікальні і оригінальні вироби, то цей набір стане для вас незамінним помічником. З його допомогою ви зможете створити яскраві картина, наклейки для мобільних телефонів, приклади, фоторамки, кришталеві прикраси, навіть нарощування нігтів з невідомою малюнком. Все, що ви зможете додуматися – це обмеженням.

Для кого підходить набір пікселів Yi Kou?

Набір пікселів Yi Kou підійде для будь-кого, хто любить створювати власні декоративні вироби. Він допоможе вам реалізувати будь-яку ідею і створити унікальний виріб. Це може бути чудовим подарунком для творчої та винахідливої людини.

Які переваги має набір пікселів Yi Kou?

Основні переваги набору пікселів Yi Kou:

- різноманітність кольорів;
- висока якість картинок;
- можливість створювати унікальні вироби;
- простота використання;
- недорогий вартість.

Отже, набір пікселів Yi Kou - це ідеальний інструмент для креативних людей, які люблять створювати свої власні декоративні вироби. Він не тільки дозволяє створювати гарні картини, але і збільшує вашу уяву та розвиває творчість! І найголовніше, ви можете створювати вироби, що будуть дивувати вашіх друзів та рідних.