Набір кристалів Yi Kou, різні форми та розміри

Код продукту: 15040
Залишок на складі: багато
46 ₴
1,12 €
1,22 $
3 купили

Кількість:

3 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1333
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Набір кристалів Yi Kou: розкішний декор для нігтів

Якщо ви любите створювати свої унікальні манікюри, то набір кристалів Yi Kou стане незамінним доповненням до вашої колекції декору для нігтів. Цей набір містить різні форми та розміри кристалів, які чудово підійдуть для різних типів манікюрів.

Найбільш популярною формою кристалів є кругла. В наборі Yi Kou є кристали різних розмірів, що дозволить вам створити різні комбінації. Крім того, в наборі є кристали форми квадрата, груші, овала, серця та краплі. Кожна форма має свої особливості та може бути використана для створення унікального дизайну.

Розмір кристалів також грає важливу роль у створенні манікюру. В наборі Yi Kou є кристали різної величини: від дуже малих до великих. Маленькі кристали добре підходять для точкового декору та створення маленьких рослин або візерунків. Великі кристали можна використовувати як основний елемент манікюру або для створення окремих акцентів.

Окрім різних форм та розмірів, в наборі Yi Kou є кристали різних кольорів. Ви можете вибрати кристали одного кольору або створити комбінацію з кількох кольорів. Кристали Yi Kou виготовлені з якісного матеріалу, який не втрачає свою яскравість та блиск.

Тепер ви можете легко створити розкішний декор для ваших нігтів з набором кристалів Yi Kou. Різноманітність форм, розмірів та кольорів кристалів дозволяє створити безліч унікальних дизайнів, які будуть привертати увагу інших. Купуйте набір кристалів Yi Kou та створюйте незабутні манікюри щодня!