Наклейка для нігтів, готовий манікюр YUEG-207

Код продукту: 14943
Залишок на складі: багато
12 ₴
0,29 €
0,31 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1236
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Наклейка для нігтів, готовий манікюр YUEG-207 - якість і краса в одному

Останнім часом багато жінок шукають швидкий і зручний спосіб нанесення дизайну на нігті. Ідеальним рішенням для цього є наклейка для нігтів. Такий аксесуар заощаджує час та зручний у використанні. 

Один з видів наклейок - це готовий манікюр. Вони мають різноманітні дизайни та кольори і вже готові до нанесення на нігті. Це знімає необхідність проводити час на манікюрі та дозволяє отримати ідеальний результат.

Одним з найбільш популярних дизайнів готового манікюру є YUEG-207. Це бездоганний варіант для тих, хто шукає поєднання якості і краси. Цей дизайн має чорну основу зі світлими лініями та переливами. 

Готовий манікюр YUEG-207 - це комплект, який включає 24 наклейки, які відрізняються за розміром. Для зручності нанесення на акрил, гелеві або традиційний лак, всі наклейки покриті захисним шаром. 

Наклейки YUEG-207 створені з високоякісних матеріалів, тому не викликають алергічних реакцій та мають довгий термін служби. Для того, щоб зберегти готовий манікюр якомога довше, радимо дотримуватись певних правил: не застосовувати масла та креми на наклейки протягом перших годин після нанесення, уникати дії агресивних засобів на руки (спирт, миючі засоби, засоби з високим вмістом кислот).

Готовий манікюр YUEG-207 - найкращий вибір для тих, хто хоче мати стильний та ефектний дизайн на нігтях у будь-який момент часу. Кожна жінка може дозволити собі видати наступний шедевр на своїх нігтях!