Трафарет для дизайну нігтів "Бантик і стільники" NF219

Код продукту: 14908
Залишок на складі: багато
16 ₴
0,36 €
0,39 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1311
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Трафарети для дизайну нігтів є необхідним інструментом для створення неймовірних малюнків та орнаментів на нігтях. Вони дозволяють швидко та легко створювати професійний дизайн, навіть для тих, хто тільки починає свій шлях у світі манікюру. Одним з таких трафаретів є "Бантик і стільники" NF219.

Цей трафарет має оригінальний дизайн, що складається з різних елементів, включаючи маленькі бантики та стільники. Він виготовлений з якісного пластику, що дозволяє йому бути міцним та довговічним. Розмір трафарета становить 5,5х7 см, що дозволяє використовувати його на нігтях будь-якої довжини та форми.

Для використання трафарета "Бантик і стільники" NF219 потрібно нанести лак на нігті та дати йому повністю висохнути. Після цього трафарет потрібно прикріпити до нігтя та нанести лак, який вибрано для фону дизайну на трафарет. Потім зніміть трафарет, і прикрасьте нігті декором за бажанням.

Трафарет "Бантик і стільники" NF219 дозволяє створювати яскравий та неповторний дизайн на нігтях, який можна використовувати як на повсякденному рівні, так і на святкових заходах. Він є незамінним інструментом для професійних майстрів та для початківців у світі манікюру. Включіть трафарет "Бантик і стільники" NF219 до своєї колекції, та ви отримаєте безліч ідей для створення оригінального та красивого дизайну на нігтях.