Наклейки 3D для дизайну нігтів YGYY064 - YGYY072

Код продукту: 14901
Залишок на складі: багато
31 ₴
0,69 €
0,75 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1276
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Якщо ви шукаєте оригінальний спосіб прикрасити свої нігті - зверніть увагу на наклейки 3D від YGYY064 до YGYY072! Це набір з декількох видів наклейок, які запропонують незабутній дизайн для ваших нігтів.

Наклейки 3D - це новий тренд у світі манікюру, який не зупиняється на досягненому. Вони можуть бути використані як доповнення до інших видів прикрас для нігтів, або ж є самодостатнім елементом дизайну манікюру. Займає вони дуже мало часу і зусиль, але результат дивує!

Набір наклейок YGYY064 - YGYY072 містить кілька видів декоративних елементів: квітки, птахи, бабочки, сніжинки, тистя, сердечка і так далі. Кожен елемент має високу якість, і наклеюється дуже просто. Наклейки мають трьохмірну форму, що надає манікюру багатошаровості і глибини.

Як використовувати наклейки 3D для дизайну нігтів? Спочатку підготуйте нігті, зробивши манікюр і наносячи основний лак. Потім зробіть вибір, який елемент дизайну вам найбільше подобається і відповідний йому розмір. Оберіть правильне місце на нігті, де ви бажаєте розмістити наклейку. Надійно наклейте її на нігть, призначте місце завершення, і зафіксуйте лаком.

Як бачите, використання 3D наклейок для дизайну нігтів - це простий і досить зрозумілий процес. Спробуйте і ви, і ви можете створити незвичайний дизайн для своїх нігтів. Набір YGYY064 - YGYY072 з наклейками 3D стане найкращим вибором для тих, хто бажає оновити свій манікюр і зробити його неповторним і яскравим.