Наклейки на водній основі YB709 - YB720

Код продукту: 14870
Залишок на складі: багато
31 ₴
0,69 €
0,75 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1888
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Наклейки на водній основі YB709 - YB720 - це чудове рішення для декорування нігтів. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів та мають різноманітні дизайни та кольори.

Ці наклейки дуже прості у використанні і, головне, безпечні для шкіри рук. Всього лише потрібно занурити наклейку у воду на кілька секунд, щоб вона просочилася водою і стала готовою до нанесення на нігтьову пластину.

Наклейки мають довгий термін зберігання та можуть бути використані для декорування нігтів будь-якої форми та довжини. Вони без проблем прикріплюються до поверхні нігтя та допомагають створити неповторний дизайн.

Наклейки на водній основі YB709 - YB720 призначені для творчих та стильних осіб, які люблять експериментувати зі своїм зовнішнім виглядом та додавати яскравості у свій образ. Вони можуть бути використані як на повсякденний, так і на святковий випадок, створивши неперевершений ефект на ваших нігтях.

Не зволікайте та придбайте наклейки на водній основі YB709 - YB720 уже сьогодні, щоб зробити свій образ неповторним та стильним!