Наклейки на водній основі YB781 - YB792

Код продукту: 14869
Залишок на складі: багато
31 ₴
0,76 €
0,82 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1339
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Наклейки на водній основі YB781 - YB792 є одним з найпопулярніших декорів для нігтів. Вони дуже зручні у використанні і дозволяють створювати неймовірно красивий і оригінальний дизайн на нігтях.

Даний вид наклейок пропонується в різноманітних варіаціях від маленьких до великих. Кожний зразок має свій унікальний дизайн, який додасть вашим нігтям особливий шарм. На відміну від інших декорів, наклейки на водній основі легко знімаються, адже на них не потрібно використовувати клей.

Один з найбільших плюсів наклейок на водній основі - це те, що вони дуже стійкі. Декор буде триматися на вашому нігтьовому покритті не менш як тиждень. Також варто зазначити, що наклейки не впливають на стан нігтів, не мають негативного впливу на їх структуру.

Як використовувати наклейки на водній основі? Все дуже просто. Спочатку ми маємо підготувати поверхню нігтя, тобто видалити старий лак та обрізати нігті до потрібної довжини. Потім нанесемо базовий лак, який створить ідеальну основу для декору. Після цього, вхоплюємо наклейки пінцетом і занурюємо в миску з водою на 5-10 секунд. Після того, як наклейка стає м'якою, вона легко знімається з паперової основи і приклеюється на нігтьову пластину. Можна користуватися звичайними пінцетами для позиціонування декора. Наостанок, покриваємо нігті верхнім лаком для фіксації.

Отже, наклейки на водній основі YB781 - YB792 – це чудовий вибір для тих, хто любить експериментувати зі своїм зовнішнім виглядом. З їх допомогою можна створити свій власний дизайн на нігтях і підкреслити свою індивідуальність. Не зволікайте й купуйте ці захоплюючі наклейки, щобі зробити свої нігті ще красивішими!