Наклейки на водній основі "квіти та метелики" D025 - D036

Код продукту: 14867
Залишок на складі: багато
31 ₴
0,74 €
0,80 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1300
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Наклейки на водній основі "квіти та метелики" D025 - D036 - це незамінний елемент декору для нігтів. Ці наклейки мають яскравий та красивий дизайн, який надає нігтям чарівної привабливості. Виготовлені з якісних матеріалів, таких як полімерні матеріали та масла, ці наклейки не розтріскаються та не втрачають колір після кількох днів зносу на нігтях.

Кожний з наборів включає в себе багато різних дизайнів квітів та метеликів, які захоплять вашій уваги і додадуть чистої та легкої краси до вашого манікюру. Водні наклейки - це прекрасна альтернатива звичайному нарощуванню нігтів або фарбуванню, так як вони можуть обрати будь-який колір лаку, який вам подобається, і втілити свій смак та стиль в декорації нігтьового дизайну.

Наклейки на водній основі "квіти та метелики" D025 - D036 дуже легко наносяться, і для цього вам не потрібні ніякі додаткові матеріали чи інструменти. Їх можна наклеїти самостійно, і для цього все, що вам потрібно, це гаряча вода та помічник для підтримки наклейки на місці в процесі нанесення.

Такі наклейки на водній основі - це не тільки незамінний елемент декору для нігтів, але і прекрасний подарунок для друзів та близьких, які хочуть додати трохи краси до нігтьового дизайну. І, напевно, ніщо не зможе прикрасити руки жінки краще, ніж красиві наклейки на водній основі "квіти та метелики" D025 - D036.