Наклейки на водній основі "Рожева пантера Pink Panther" YB493 - YB504

Код продукту: 14864
Залишок на складі: багато
31 ₴
0,69 €
0,75 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1614
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Наклейки на водній основі "Рожева пантера Pink Panther" YB493 - YB504 - це чудовий спосіб прикрасити свої нігти. Ця серія наклейок має оригінальний дизайн, який буде привертати увагу оточуючих.

Наклейки виготовлені на водній основі, що робить їх безпечними для нігтьової пластини і шкіри. Крім того, такі наклейки дуже просто використовувати: їх потрібно просто занурити в воду на декілька секунд, а потім прикріпити до нігтів.

Кожен лист наклейок містить декілька дизайнів - від маленьких і елегантних до більших і більш яскравих. На одному листі можна знайти наклейки з зображенням рожевої пантери, квітів, зірок, смайликів і багато іншого.

Такі наклейки чудово підійдуть для створення ніжного та стильного манікюру, особливо весною і літом. Їх можна використовувати як на всіх нігтях, так і будь-де окремими елементами.

Отже, якщо Ви шукаєте креативний і простий спосіб прикрасити свої нігти, наклейки на водній основі "Рожева пантера Pink Panther" YB493 - YB504 будуть чудовим вибором. Вони стануть чудовою прикрасою, яка додасть Вашому образу особливої привабливості і чарівності.