Наклейки на водній основі "фрукти та коктейлі" 471- 482

Код продукту: 14857
Залишок на складі: багато
31 ₴
0,69 €
0,75 $
7 купили

Кількість:

7 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1882
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Наклейки на водній основі "фрукти та коктейлі" - чудовий спосіб прикрасити свої нігті в стильному та оригінальному дизайні. Вони мають високу якість і легко наносяться на нігті, а також швидко висихають, і вам не доведеться чекати довго, поки наклейки будуть готові до використання.

Ці наклейки на водній основі мають чудову тематику "фрукти та коктейлі", що робить їх ідеальним вибором, якщо ви любите свіжі, яскраві, та квітучі елементи на своїх нігтях. На кожному аркуші знаходиться вісім різних дизайнів, так що ви зможете зробити свій вибір та створити власний оригінальний дизайн.

Для того, щоб наліпити наклейки на нігті, спочатку вам треба нанести базовий лак, а потім обрати та вирізати наклейку, яку ви хочете використати. Занурте наклейку в келих з водою на кілька секунд, після чого змочіть пальцем та аккуратно нанесіть на нігтьову пластину. Висушіть залишки води, та покрийте топ лаком для більш тривалої тривалості дизайну.

Цей продукт ідеальний для тих, хто хоче швидко та легко створити свій власний дизайн на нігтях, щоб підкреслити свій стиль та особистість. Наклейки на водній основі "фрукти та коктейлі" - це ідеальний варіант для створення нігтьового дизайну, який буде яскравим та красивим, привертає увагу та робить ваш лук більш оригінальним та модним.