Фімо для дизайну нігтів (ковбаскою) Green butterfly Зелений метелик

Код продукту: 14784
Залишок на складі: багато
5,60 ₴
0,14 €
0,15 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1213
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Фімо для дизайну нігтів є дуже популярним матеріалом серед майстрів манікюру і педикюру. Особливо здивували українських митців фімо колбаскою Green butterfly зелений метелик.

Зелений метелик - це прекрасний вибір як для повсякденного використання, так і для особливих випадків. Завдяки своїй яскравості та оригінальності, цей декор підійде до будь-якого образу.

Фімо колбаскою - це полімерний матеріал, з якого можна створити будь-який образ. Він м'який і пластичний, що дозволяє створювати різноманітні форми і фігури. Наприклад, із фімо можна виготовити квіти, фрукти, тварин і багато іншого.

Для дизайну нігтів фімо колбаскою Green butterfly зелений метелик може бути використаний як в основі, так і як додатковий декор. Він може бути розрізаний на невеликі шматочки, що додасть манікюру оригінальності та яскравості.

Завдяки своїй еластичності, фімо колбаскою буде легко приклеїти на нігтьову пластину і створити бажаний образ.

Використовуючи фімо колбаскою Green butterfly зелений метелик, митці манікюру можуть створити прекрасний дизайн нігтів. Такий декор стане оригінальним елементом образу та додасть йому неповторності.