Фімо для дизайну нігтів (ковбаскою) Black butterfly Чорний метелик

Код продукту: 14782
Залишок на складі: багато
5,60 ₴
0,14 €
0,15 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1222
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Фімо - це спеціальний матеріал для створення дизайну на нігтях. Недавно став особливо популярним фімо колбаскою, який можна використовувати для створення різних елементів декору для нігтів. І одним з найуспішніших представників на ринку є фімо Black butterfly.

Цей матеріал має чудові характеристики. Він дуже м'який та легко згинається, що дозволяє створювати різноманітні форми та елементи дизайну. Фімо Black butterfly прекрасно підходить для створення розкішних візерунків на нігтях, створення квітів та інших елементів флористичного дизайну.

Крім того, фімо Black butterfly дозволяє створювати багатошаровий дизайн - наприклад, створювати візерунки з різних листочків та квітів. Його також можна легко поєднувати з іншими матеріалами для декору нігтів, такими як камені, бісер, глітер.

Колір Black butterfly - чорний, що дозволяє створювати різноманітні ефекти та стилізації: від класичних до готичних. Цей колір додасть вашому дизайну загадковості та таємничості.

Застосування фімо Black butterfly дуже просте: потрібно лише зігріти його, щоб став м'яким, і створити бажану форму. Після цього його можна притиснути до нігтя та змастити зверху глянцем або з мерехтливим глітером, щоб додати додаткового блиску та вишуканості вашому дизайну.

Отже, якщо ви хочете створити на своїх нігтях щось унікальне та спеціальне, фімо Black butterfly - чудовий вибір. Використовуючи цей матеріал, ви зможете створити незабутні елементи декору для нігтів, які будуть привертати увагу та робити ваш дизайн неповторним.