Фімо для дизайну нігтів (ковбаскою) Yellow butterfly Жовтий метелик

Код продукту: 14778
Залишок на складі: багато
5,60 ₴
0,13 €
0,15 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1218
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Фімо для дизайну нігтів (ковбаскою) Yellow butterfly - це ідеальний декор, який зможе прикрасити будь-який манікюр. Фімо - це особливий вид полімерної глини, який часто використовують для декорування нігтів. 

Yellow butterfly - це набір з кількох кольорів фімо у формі колбаски, який містить стилізованих жовтих метеликів. Цей декор дозволяє вам легко створити неповторний дизайн нігтів, додати різноманітність, теплоту та глибину до свого манікюру.

Фімо для дизайну нігтів (ковбаскою) Yellow butterfly має безліч переваг. Це дуже простий і різноманітний декор, який можна використовувати як самостійно, так і в поєднанні з іншими декоративними елементами для створення унікальних варіантів манікюру.

Кольорова гамма Yellow butterfly включає в себе білий, жовтий, зелений та чорний кольори. Ці кольори добре поєднуються з більшістю інших кольорів, що дозволяє створювати різноманітні художні композиції.

Фімо для дизайну нігтів (ковбаскою) Yellow butterfly також має високу якість і довгу тривалість. Цей декор зберігає свій первинний вигляд на нігтях багато днів, що дозволяє вам насолоджуватися ідеальним манікюром тривалий час.

Отже, якщо ви шукаєте ідеальний декор для манікюру, то Фімо для дизайну нігтів (ковбаскою) Yellow butterfly - це декор, який ви шукали. Він дозволяє створити неповторний дизайн нігтів, додати різноманітність, теплоту та глибину. Дозвольте собі розквітати як жовтий метелик за допомогою Yellow butterfly!