Наклейка - фольга для нігтів Shell Stickers Z-D916

Код продукту: 14755
Залишок на складі: багато
16 ₴
0,39 €
0,42 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1233
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Наклейки-фольга для нігтів Shell Stickers Z-D916 - це ідеальний варіант декору для вашого манікюру. Це легкий і швидкий спосіб створити неперевершений дизайн без зайвих зусиль. 

Ці наклейки-фольга мають різні форми і розміри, що дозволяє створювати різноманітні малюнки та орнаменти на нігтях. Крім того, ці наклейки-фольга мають глянцеву поверхню, що додає блиску та блискучість вашому манікюру.

Використання наклейок-фольга для нігтів дуже просте. Спочатку необхідно нанести на нігтьову пластину базовий лак, потім підсушити його. Потім необхідно зняти захистний шар наклейки-фольги та приклеїти його на нігтьову пластину відповідно до обраного дизайну. Потім необхідно знову накласти топовий лак на наклейку-фольгу, щоб забезпечити максимальну міцність дизайну та зберегти його на тривалий час.

Якщо ви хочете отримати більш насичені та барвисті кольори, то перед застосуванням наклейки-фольги на нігті рекомендується використовувати базу для нігтів, яка може підсилити кольористування та зберегти манікюр на тривалий час.

Отже, наклейки-фольга для нігтів Shell Stickers Z-D916 - це простий і зручний спосіб створення оригінального дизайну манікюру, який вам точно сподобається і зробить ваші нігті неповторними та стильними. Ви можете купити ці наклейки в інтернет-магазинах з косметикою або у спеціалізованих магазинах. Насолоджуйтесь своїм новим манікюром!