Ковпачки абразиву для педикюру, 10*15 мм, #100, green 100 шт.

Код продукту: 14693
Залишок на складі: багато
688 ₴
16,79 €
18,26 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1240
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Ковпачки абразиву для педикюру – це необхідний інструмент для техніки нарощування нігтів. Вони допомагають швидко і ефективно зняти кутикулу та забруднення з поверхні нігтів. 

Ці ковпачки мають розмір 10 на 15 мм та покриті зерном абразиву з номером #100. Такий абразив є середньою грубістю, що дозволяє ефективно очистити нігті, не пошкоджуючи їх поверхню. 

Ковпачки абразиву для педикюру також зручні в використанні завдяки своїй формі. Вони мають спеціальну дірочку, яка дозволяє їх закріплювати на насадках для фрезера. Таким чином, вони не стануть кружляти в руці майстра і не скочать з поверхні нігтя. 

Насадки – ковпачки абразиву мають зелену кольорову маркування, що дозволяє легко відрізнити їх від інших насадок для фрезера. В упаковці міститься 100 штук ковпачків, що забезпечує довготривале використання інструменту.

Отже, ковпачки абразиву для педикюру – це незамінний інструмент для догляду за нігтями. Вони дозволяють надійно очистити нігті, не пошкоджуючи їх поверхню, а також забезпечують зручне і безпечне використання завдяки своїй формі та спеціальній дірочці для закріплення на насадках.