Ковпачки абразиву для педикюру, 13*19 мм, #150, orange 1 шт.

Код продукту: 14684
Залишок на складі: багато
15,40 ₴
0,38 €
0,41 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1252
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Ковпачки абразиву для педикюру - це незамінний інструмент для догляду за нігтями і стопами. Вони складаються з абразивного матеріалу, який допомагає шліфувати і полірувати нігті та шкіру стоп.

Ковпачки абразиву мають діаметр 13 мм і довжину 19 мм, що робить їх універсальними і зручними у використанні. Вони підходять для всіх типів шліфувальних машинок і фрезерів. 

Особливість ковпачків абразиву полягає в їх кольорі - вони мають оранжевий відтінок. Це дозволяє легко розрізняти їх від інших насадок для фрезера і не плутатися під час роботи.

#150 - це номер зернистості ковпачка абразиву, що вказує на щільність і якість зерен абразивного матеріалу. Цей номер відповідає середній зернистості, тому вони ідеально підходять для шліфування і полірування нігтів і шкіри стоп.

Кожен ковпачок абразиву призначений для одноразового використання, але за умови дбайливого використання може служити достатньо довгий час.

Отже, ковпачки абразиву для педикюру - це важливий інструмент для створення доглянутого вигляду нігтів і стоп. Вони зручні, універсальні та якісні, що робить їх популярними серед професійних майстрів і новачків у галузі нарощування нігтів.