Ковпачки абразиву для педикюру, 16*25 мм, #180, lilac 1 шт.

Код продукту: 14669
Залишок на складі: багато
18,70 ₴
0,45 €
0,48 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1290
Розміри
Довжина 2.10
Ширина 1.50
Висота 1.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Ковпачки абразиву є невід'ємною частиною процесу нарощування нігтів та педикюру. Вони забезпечують надійну фіксацію на фрезерах та допомагають виконувати процеси обробки нігтів. 

Насадки - ковпачки абразиву мають різний розмір та градацію зерна. Найпопулярнішим розміром є 16 * 25 мм, а зерно може бути від #80 до #600. 

Ковпачки абразиву забезпечують швидкий та ефективний процес педикюру. Вони використовуються для обробки місць, де неможливо дістатися звичайними інструментами. Також їх використовують для обробки рогового шару, видалення мозолів та старого лаку.

Дуже важливо правильно вибирати ковпачки абразиву з урахуванням техніки роботи та типу нігтів. Неправильний вибір може пошкодити нігтьову пластину та спричинити біль.

Lilac - це кольорова позначка, яка вказує на градацію зерна. У разі #180 це середнє зерно, яке добре підходить для обробки нігтьової пластини та видалення лаку.

Отже, ковпачки абразиву - це важлива складова процесу педикюру та нарощування нігтів, яка допомагає забезпечити безпечну та якісну обробку нігтів. Важливо вибирати правильний розмір та градацію зерна для досягнення найкращого результату.