Набор колпачков (3 шт) и резиновая насадка, размер 16*25 мм, #80 lilac

Код продукту: 14662
Залишок на складі: багато
63 ₴
1,53 €
1,67 $
5 купили

Кількість:

5 купили
Характеристика
Характеристика
Розміри
Довжина 11.50
Ширина 9.90
Висота 2.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Нарощування нігтів – це один із популярних процедур, яка дозволяє зробити ваші нігті виглядати красиво і доглянуто. Одним із необхідних інструментів для нарощування є фрезер - пристрій, який створює гладку поверхню нігтя та допомагає видалити пошкоджену шару. Однак, щоб фрезер працював ефективно і точно, потрібні насадки.

Набір колпачків та резинових насадок - це необхідний інструмент для професійного майстра. Як правило, він складається з трьох колпачків та однієї резинової насадки розміром 16*25 мм, марки #80 lilac.

Ковпачки абразиву - це насадки, створені спеціально для механічного нарощування нігтів. Вони мають різну шорсткість і розміри, тому можуть використовуватися для різних етапів процесу. Завдяки колпачкам, майстру не потрібно змінювати насадки залежно від етапу роботи.

Резинові насадки також дуже важливі для фрезера. Вони не тільки забезпечують дотримання стандартів санітарії, а й роблять процедуру нарощування нігтів безпечнішою та комфортнішою для клієнта.

Ковпачки і резинові насадки, які входять до набору, мають різні функції. Ковпачок з номером #80 lilac використовується для шліфування та видалення пошкодженого шару, а резинова насадка - для фінішування і полірування. Даний набір - це ідеальне поєднання насадок, яке дозволяє ефективно та якісно виконувати роботу по нарощуванню нігтів.

Отже, коли ви плануєте відвідати майстра з нарощування нігтів, переконайтеся, що він використовує набір колпачків і резинових насадок, який забезпечить високу якість роботи та захист вашого здоров'я. Набір колпачків #80 lilac - це інвестиція в якість вашої краси та здоров'я нігтів.