Алмазна насадка для кутикули, куля маленька, червона насічка, 001/023R

Код продукту: 14630
Залишок на складі: багато
30 ₴
0,74 €
0,78 $
11 купили

Кількість:

11 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1273
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Алмазна насадка для кутикули: все, що потрібно знати

У світі нарощування нігтів використовуються різні техніки і принади, які допомогають зробити нігті досконалими. Одна з цих принад - алмазна насадка для кутикули. Ця насадка дозволяє легко і безпечно видалити кутикулу з кутиколярної зони. 

Алмазна насадка має кулю маленького розміру, яка забезпечує точність рухів майстра-нарощувача на місці нігтевої пластини. Колір червоної насічки 001/023R указує на її ширину та розмір: 001 - це товщина, а 023 - це довжина (в міліметрах). R - це один з варіантів форми насадки, яка виготовлена в формі шару.

Алмазна насадка для кутикули діє за принципом розчинення кутикули без травмування нігтьової пластини. Вона дозволяє майстру нарощування нігтів легко очистити кутикольну зону від зайвої шкіри і забезпечити простір для нарощування нігтя. Перед використанням насадки необхідно знати основні правила та техніку її використання:

1. Дбайливо очистіть нігтьову пластину від бруду та пилу перед використанням насадки.

2. Вирішіть, яка насадка підійде для вашого клієнта. Для цього врахуйте стан кутикули та індивідуальні особливості кожного клієнта.

3. Використовуйте насадку з обережністю, не давайте їй перегріватися і не виконуйте зайвих рухів, які можуть травмувати нігтьову пластину.

Правильно застосована алмазна насадка для кутикули дозволить отримати ідеально зрощені і доглянуті нігті.

Не забувайте про безпеку та здоров'я клієнта - при кожному використанні насадки для кутикули додатково дезінфікуйте її та інші інструменти. Регулярне дотримання правил гігієни під час нарощування нігтів збереже здоров'я клієнта і допоможе досягти найкращих результатів.