Алмазна насадка для кутикули закруглений конус, червона насічка 855/025R

Код продукту: 14617
Залишок на складі: багато
33 ₴
0,81 €
0,88 $
40 купили

Кількість:

40 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1287
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 1.10
Висота 1.10
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Алмазні насадки для фрезерів - це незамінний інструмент для майстрів, які займаються нарощуванням нігтів. Ці насадки дозволяють швидко та якісно обробляти натуральні нігті перед нарощуванням, а також корекцією вже нарощених штучних нігтів.

Алмазна насадка для кутикули закруглений конус з червоною насічкою 855/025R - це одна з найпопулярніших і ефективних насадок для обробки кутикули та зони навколо нігтя. Завдяки закругленій формі конуса вона ідеально підходить для роботи в труднодоступних місцях і допомагає видалити всі зайві частинки шкіри, які перешкоджають нарощуванню нігтів.

Червона насічка на насадці забезпечує найвищу якість обробки нігтьової пластини і дозволяє швидко та ефективно видалити всі нерівності та згладити поверхню нігтя перед нарощуванням.

Алмазна насадка для кутикули закруглений конус з червоною насічкою 855/025R - це надійний та довговічний інструмент, який стане незамінним помічником для кожного майстра, який працює зі штучними нігтями. Завдяки високій якості і довговічності насадка значно знижує витрати на проведення процедур нарощування нігтів та робить їх більш доступними для широкого кола клієнтів.