Алмазная насадка для кутикулы, пламя, красная насечка 257/016R

Код продукту: 14613
Залишок на складі: багато
33 ₴
0,81 €
0,88 $
98 купили

Кількість:

98 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 12
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 1.10
Висота 1.10
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Алмазна насадка - незамінний інструмент в салонах краси для нарощування нігтів та догляду за натуральними нігтями. Одна з її найважливіших функцій - працювати з кутикулою. Це незручна і звичайно боляча процедура, яка часто знижує настрій. Проте, використання алмазної насадки з пламенем зменшує біль і дискомфорт, що пов'язаний з видаленням кутикули.

Крім того, існують різні насадки для фрезера, які допомагають в різних етапах процедури нарощування нігтів і догляду за ними. Кожна з них має свою конкретну функцію. Наприклад, пламя - це насадка, яка допомагає зняти нашарування гель-лаку з нігтів. Красна насечка 257/016R - це насадка-фреза, яка допомагає працювати з натуральними нігтями, зняти поверхневі вади і гладко відполірувати їх.

Алмазна насадка - це інструмент, який повинен бути в наявності в колекції кожного майстра манікюру. Він забезпечує високу якість виконання процедури та забезпечує здоров'я та красу ваших нігтів. Не забувайте про своє здоров'я та доглядайте за своїми нігтями професійно з використанням якісного інструменту!