Алмазна насадка для кутикули, полум'я з тупим носиком, червона насічка 244/018R

Код продукту: 14609
Залишок на складі: багато
33 ₴
0,81 €
0,88 $
130 купили

Кількість:

130 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1793
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 1.10
Висота 1.10
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Алмазна насадка для кутикули - ефективний інструмент для нарощування нігтів технікою, яка вимагає повного видалення кутикули перед початком процедури. Цей інструмент дозволяє ретельно очистити та зобразити кутикулу без будь-яких пошкоджень навколишньої шкіри. За допомогою алмазної насадки для кутикули можливо отримати ідеально чисті та привабливі нігті, які будуть виглядати професійно та доглянуто.

Полум'я з тупим носиком - це ще один інструмент, який часто використовується в процесі нарощування нігтів. Цей інструмент дозволяє ретельно очистити навколишню шкіру та зберегти її в найкращому стані. За допомогою полум'я з тупим носиком можна отримати ідеально рівну та гладку поверхню нігтів, яка буде виглядати неймовірно привабливо.

Червона насічка 244/018R - це насадка, яку використовують для формування нігтьової пластини відповідно до бажаної форми та розміру. Цей інструмент дозволяє ефективно видаляти старі матеріали та готувати поверхню пластики перед нанесенням нового матеріалу. За допомогою червоної насічки 244/018R можна отримати ідеально рівну та гладку поверхню, яка буде легко кріпитися найновішими видами майстерніх матеріалів.

У високоякісному нарощуванні нігтів з використанням професійної техніки використовуються різні інструменти та матеріали. Насадки для фрезера, алмазні насадки, полум'я з тупим носиком та червона насічка 244/018R - це всі компоненти, які допомагають отримати ідеально рівну, привабливу та професійну поверхню нігтів. Тому, коли ви плануєте нарощування нігтів, будьте впевнені, що ви використовуєте найкращу техніку та найкращі матеріали для досягнення своєї мети.