Корундова насадка, середня куля, рожевий, 45/14

Код продукту: 14600
Залишок на складі: багато
28 ₴
0,66 €
0,71 $
10 купили

Кількість:

10 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1270
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Корундова насадка - це інструмент для нігтьового сервісу, який використовують для обробки нігтів. Вона має форму міцної і гострої кулі з різнім діаметром. Корундова насадка забезпечує точну обробку нігтів та відмінно придатна для формування та створення відростків нігтів.

Середня куля - це тип насадки для фрезера, який використовують для обробки різних елементів структури нігтів. Вона має середній діаметр, тобто не надто велика і не надто мала, що дозволяє робити точну обробку нігтьової пластини.

Рожевий - це колір корундової насадки. Він надає інструменту дуже ефектний вигляд і створює враження дорогих та якісних матеріалів. Корундова насадка у рожевому кольорі підходить для більшості клієнтів, які шанують та бажають модний інтер'єр.

45/14 - це розміри насадки для фрезера. Цифри вказують на діаметр та висоту інструменту. Важливо правильно підібрати розмір насадки, щоб вона відповідала типу роботи, яку необхідно виконати. Завдяки правильному вибору насадки можна домогтися якісної та швидкої обробки нігтів.

Організатори нігтьового сервісу повинні звертати увагу на вибір насадок для фрезера, особливо на їх тип, матеріал та розмір для забезпечення ефективної та якісної обробки нігтів. Використання корундової насадки, середньої кулі, рожевого кольору з розмірами 45/14 дозволить ефективно зробити якісну обробку нігтів та надати їм доглянутий вигляд.