Силіконова форма для 5D гель-пластиліну 8

Код продукту: 14534
Залишок на складі: багато
29 ₴
0,71 €
0,77 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1259
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Силіконова форма для 5D гель-пластиліну 8 – необхідний інструмент для професійних майстрів манікюру. Саме вона створює основу для створення вразливих малюнків з гель-пластиліну на нігтях.

Будь-який високоякісний манікюр потребує запалювання гольфішок відповідно до формату нігтьової пластики клієнта, а також підготовки поверхні нігтів, яка усуває дефектні проблеми, вирівнює структуру ідеальної поверхні. Утворення такої акуратної основи піднімає якість роботи на ще більш високий рівень.

Силіконова форма для 5D гель-пластиліну 8 – це ідеальне рішення для вирішення цієї проблеми. Вона дозволяє виготовити рельєфні малюнки з гель-пластиліну на будь-якій довжині нігтя, будь-якій формі та розмірі. Крім того, силіконова форма не деформується під час використання, і має міцний гнучкий зв'язок з пластикою у передній зоні.

Цей інструмент буде дуже корисним для професійних майстрів манікюру, які прагнуть до найвищих стандартів оздоблення. Він дозволяє легко і швидко створювати вразливі малюнки, що підкреслюють індивідуальність та гармонію з зовнішньою оболонкою клієнта.

Оцініть якість своєї роботи – виберіть силіконову форму для 5D гель-пластиліну 8 і створіть наступний манікюр незабутнім!