Пластиковий трафарет для нігтів NL009

Код продукту: 14447
Залишок на складі: багато
52 ₴
1,27 €
1,38 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1220
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Пластиковий трафарет для нігтів NL009 - справжній герой в світі манікюру! Він дозволяє швидко і без зайвих зусиль додати оригінальності та індивідуальності у дизайні нігтів.

Трафарет - це як прозора картка з вирізаним візерунком або малюнком, яку накладають на нігті та наносять на нього фарбу або гель-лак. Після видалення трафарету на поверхні нігтя залишається оригінальний та детальний зразок. 

Наш пластиковий трафарет NL009 - це чудовий інструмент для створення професійного манікюру в домашніх умовах. Трафарет виготовлений з високоякісного пластику, що забезпечує довговічність та надійність в експлуатації. 

Трафарет зручний у використанні, завдяки своїй формі, яка дозволяє наносити малюнки на нігтьову пластину без зміщення трафарету. Також легко контролювати техніку роботи та бачити результат перед нанесенням фарби або гель-лаку.

У комплект трафарета NL009 входять шаблони різних геометричних фігур та малюнків, які дозволяють створити різноманітні дизайни нігтів. Всі шаблони можна використовувати багато разів, так як пластиковий трафарет міцний та зносостійкий.

Узагальнюючи, пластиковий трафарет NL009 є незамінним інструментом для тих, хто любить експериментувати зі своїм манікюром. Він не тільки дозволяє зробити ваші нігтики оригінальними, а й відкриває широкі можливості для творчості та самовираження!