Трафарет для нігтів френч 2

Код продукту: 14517
Залишок на складі: багато
14,40 ₴
0,32 €
0,35 $
10 купили

Кількість:

10 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1293
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Трафарет для нігтів френч 2 - прекрасний інструмент для тих, хто любить доглядати за своїми нігтями і прикрашати їх відповідно до свого настрою і вибору. 

Цей трафарет має спеціальну форму, яка дозволяє створювати ефект класичного французького манікюру. Він складається з двох частин: основи трафарету та зрізу для створення білої смуги на кінчиках нігтів. 

Використання трафарету дуже просте - його необхідно приклеїти до нігтя, слідкуючи за установкою зрізу на правильній відстані від кінчика нігтя. Після цього можна наносити лак на нігтьову пластину, через що з'явиться красива біла смуга на кінчиках нігтів. 

Преимуществами трафарета для нігтів френч 2 є можливість самостійно провести процедуру вдома, без відвідування майстра-манікюру. Крім того, ви можете експериментувати з кольорами лаку та ширини білої смуги, отримуючи нові варіанти французького манікюру.

Трафарет для нігтів френч 2 виготовлений з якісного матеріалу і витримує багато застосувань, тому можна використовувати його без зайвих витрат на заміну. 

У кінці, хочу зазначити, що трафарет для нігтів френч 2 є прекрасним засобом для тих, хто бажає створювати красивий французький манікюр вдома, самостійно і без зайвих зусиль. З його допомогою ви зможете створити чудовий дизайн нігтів і виглядати стильно у будь-який час.