Наклейка для нігтів, XF3288-blue

Код продукту: 14407
Залишок на складі: багато
14,70 ₴
0,36 €
0,38 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1235
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Наклейки для нігтів стали дуже популярними серед зайнятих дівчат, які хочуть мати ідеально оформлені нігті в будь-який момент. Окрім того, такий декор дозволяє економити час та гроші на професійних майстрах манікюру. Сьогодні ми хочемо розповісти про наклейку для нігтів XF3288-blue.

Найбільша перевага такої наклейки - це її простота застосування. Ви не потребуєте ніяких спеціальних навичок або інструментів, достатньо просто відокремити наклейку від багатостороннього шару, накласти на поверхню нігтя та ретельно стиснути.

XF3288-blue має яскравий та вишуканий дизайн, який приверне увагу до вашого манікюру ще більше. Колір, що переважає в дизайні - блакитний, який поєднується з будь-яким стилем одягу та аксесуарів. 

Наклейки для нігтів здатні витримувати великі навантаження та не облазять при звичайній діяльності, наприклад, під час миття посуду. У разі виникнення потреби, наклейки легко знімаються з поверхні нігтя за рахунок спеціальної текстури на зворотному боці.

Наклейка для нігтів XF3288-blue - це ідеальний вибір для тих, хто хоче мати ефектний та стильний манікюр, не витрачаючи багато часу та зусиль на його створення. Повірте, він точно не залишить байдужим нікого навколо вас!