Наклейка для нігтів, гнучка стрічка, JOYFUL NAIL, 376

Код продукту: 14390
Залишок на складі: багато
30 ₴
0,72 €
0,78 $
9 купили

Кількість:

9 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1331
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Наклейки для нігтів та гнучка стрічка стали незамінними елементами декорування домашнього манікюру. Тепер кожна жінка може створити унікальний дизайн своїх нігтів, не відходячи від дому.

JOYFUL NAIL - це бренд, що спеціалізується на створенні якісного та стильного декору для нігтів. Одним з продуктів бренду є наклейки для нігтів JOYFUL NAIL, модель 376.

Ці наклейки мають чудовий дизайн та виготовлені з якісного матеріалу. Вони дуже прості в застосуванні та не дратують чутливу шкіру рук. Достатньо відокремити наклейку від основи, накласти її на поверхню нігтя та легким рухом розправити по всій поверхні. Потім зверху потрібно нанести топ-покриття для фіксації декору та надання йому більш довготривалої експлуатації.

Гнучка стрічка - шикарний інструмент для створення унікального дизайну нігтів. Вона може використовуватися для створення різноманітних малюнків та візерунків на нігтях. Гнучка стрічка JOYFUL NAIL добре тримається на поверхні нігтя та не ламається під час розтягування.

Крім того, за допомогою гнучкої стрічки можна легко створювати різні геометричні фігури, що додають нігтям більш стильний та оригінальний вигляд.

JOYFUL NAIL - це бренд, що пропонує високоякісні аксесуари для манікюру, такі як наклейки для нігтів та гнучка стрічка. Вони дозволяють кожній жінці створити свій власний унікальний дизайн нігтів, який буде відзначатися оригінальністю та стилем.