Декор для нігтів,Global Fashion, butterfly

Код продукту: 14469
Залишок на складі: багато
70 ₴
1,72 €
1,83 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1258
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


У світі нігтів все важливо – форма, дизайн, колір та декор. Компанії Global Fashion відомі своїми новаторськими рішеннями в галузі дизайну нігтів та аксесуарів для них. Їх колекція декору для нігтів включає в себе найрізноманітніші елементи: скляні кристали, камені Сваровски, металеві пластинки та інші. Один з найпопулярніших елементів декору Global Fashion – це метелики.

Символ прекрасного перетворення, метелик є чудовим вибором для декорування нігтів. Виробники з Global Fashion запропонували безліч варіантів метеликів для усіх бажаючих: від маленьких, дискретних до великих, яскравих та блискучих. Застосування метеликів дозволяє створити цікаві комбінації з іншими елементами декору, а також допомагає підкреслити фактуру і колір лаку.

Окрім метеликів, Global Fashion також пропонує камені Сваровски як елементи декору для нігтів. Ці скляні кристали, створені в Австрії, вирізняються високою якістю та блиском, що забезпечує неперевершений ефект на нігтях. Такі камені можна використовувати як незалежний елемент декору, або поєднувати з іншими діамантами, металевими накладками та іншими елементами.

Якщо вам потрібен оригінальний дизайн для нігтів, то декор від Global Fashion є відмінним вибором. Багатофункціональна колекція елементів дозволяє створювати різноманітні комбінації та підтикатися до нових рішень в галузі дизайну нігтів.