Втирка для нігтів Global Fashion, Magic Powder, Дзеркальний блиск Хамелеон 003

Код продукту: 13716
Залишок на складі: багато
55 ₴
1,24 €
1,34 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 800
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 8.50
Висота 2.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

У сучасному світі догляд за нігтями став неабиякою проблемою для багатьох жінок. Відповідно до їхнього стилю та смаку, вони намагаються прикрасити нігті нарощуванням, декором та пудрою. 

Сьогодні ми розповімо про три відомі продукти для догляду за нігтями: Втирка для нігтів Global Fashion, Magic Powder та Дзеркальний блиск Хамелеон 003.

Втирка для нігтів Global Fashion є дуже популярним продуктом на ринку косметики для нігтів. Вона містить спеціальні мікрочастинки, які дозволяють створити на нігтях чудовий блиск. Ціна на втирку для нігтів Global Fashion залежить від обсягу, але середня ціна за один флакон становить близько 50 гривень.

Magic Powder - це продукт, який найчастіше використовують для нарощування нігтів. Він містить протеїни, амінокислоти та вітаміни, які допомагають вирішити проблему лущення та ламкості нігтів. Також Magic Powder має широкий діапазон кольорів та легко наноситься. Ціна на продукт залежить від обсягу та кольору, але середня ціна за флакон становить близько 250 гривень.

Дзеркальний блиск Хамелеон 003 - це інноваційний продукт, який став відомим завдяки своїй унікальності та яскравості. Цей блиск містить іридесцентні пігменти, які змінюють свій колір в залежності від кута дивлення. Ціна на дзеркальний блиск Хамелеон 003 залежить від обсягу, але середня ціна за флакон становить близько 150 гривень.

Отже, якщо вам потрібні швидкий та ефективний засіб для догляду за нігтями, то варто звернути увагу на Втирку для нігтів Global Fashion, Magic Powder та Дзеркальний блиск Хамелеон 003. Вони дозволять вам створити яскравий та неповторний образ, який надовго запам'ятається всім навколо.