Втирка для нігтів 2 в 1 TCM12

Код продукту: 13656
Залишок на складі: багато
78 ₴
1,76 €
1,91 $
4 купили

Кількість:

4 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 774
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 8.00
Висота 1.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Втирка для нігтів 2 в 1 TCM12 – ідеальний вибір для тих, хто бажає мати доглянуті нігті і не витрачати на це багато часу. Цей засіб поєднує в собі функції бази під лак та пудри для надання нігтям матового ефекту.

Втирка TCM12 містить в своєму складі поживні олії, які забезпечують додатковий догляд за нігтями. Засіб легко наноситься на нігті, швидко висихає і не залишає слідів. Втирка не тільки допомагає зберегти лак на нігтях довше, а й надає їм здорового і доглянутого вигляду.

З використанням втирки TCM12 Ви можете забути про сколи і лущення лаку на нігтях. Засіб дозволяє нанести на нігті будь-який вид лаку і забезпечує його стійкість і довговічність. Крім того, втирка дорогоцінний тим, що вона дозволяє Вам отримати матовий ефект на нігтях, який є одним з найбільш модних трендів у світі манікюру.

Загалом, втирка для нігтів 2 в 1 TCM12 є ідеальним вибором для тих, хто цінує свій час і бажає мати неперевершену манікюр. Завдяки цьому засобу Ви зможете швидко надати своїм нігтям здорового вигляду і стильної зовнішності. Використовуйте втирку TCM12 і насолоджуйтеся своєю чудовою манікюром кожен день.