Втирка для нігтів 2 в 1 TCM01

Код продукту: 13646
Залишок на складі: багато
78 ₴
1,90 €
2,07 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 771
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 8.00
Висота 1.50
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.


Втирка для нігтів 2 в 1 TСМ01 - це надзвичайно корисний та практичний продукт для догляду за нігтями.

Цей продукт створений для того, щоб забезпечити ідеальний догляд за нігтями. Його формула містить спеціальні компоненти, які допомагають надати нігтям потрібний блиск, зміцнити їх і підвищити їх еластичність.

Втирка для нігтів 2 в 1 містить пудру, яка надає нігтям матовий ефект, що додає їм стильності та елегантності. Крім того, вона містить спеціальні компоненти, які допомагають зменшити пошкодження нігтьової пластини та підвищують її міцність.

Окрім пудри, втирка містить і активну формулу, яка допомагає зміцнити нігтьову пластину. Це забезпечується завдяки присутності таких компонентів, як кальцій і вітамін Е. Вони активно живлять нігтьову пластину, покращують її ріст та здоров'я.

Є ще одна перевага втирки для нігтів 2 в 1 - вона також може бути використана як декор для нігтів. Продукт має приємну текстуру і легко розтушовується на нігтях, дозволяючи створити різноманітні орнаменти та малюнки.

Отже, втирка для нігтів 2 в 1 TСМ01 забезпечує комплексний догляд за нігтями, надає їм міцність, здоров'я і естетичний вигляд. Вона є ідеальним вибором для тих, хто хоче мати вигляд неперевершених нігтів, не витрачаючи багато часу і зусиль на їх догляд.