Втирка для нігтів, олівець Global Fashion, Magic Powder Pen TJ08

Код продукту: 13518
Залишок на складі: багато
133 ₴
3 €
3,24 $
9 купили

Кількість:

9 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 827
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 2.50
Висота 1.70
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

У догляді за нігтями дуже важливо не тільки вирощування і декорування, але й утримання їх у здоровому стані. Важлива роль в цьому грає втирка для нігтів, яка допомагає зміцнити і захистити нігтьову пластину.

Один з кращих продуктів для втирання олівця - Global Fashion Magic Powder Pen TJ08. Цей олівець має дуже зручну форму для застосування, а комплект поставки включає в себе також пудру для нігтів - Magic Powder.

Втирка для нігтів Global Fashion Magic Powder Pen TJ08 має безпечний склад, який вмістить всі необхідні компоненти для підтримання здоров'я нігтів. Цей олівець містить вітаміни А, С і Е, які забезпечують нігтям необхідний захист від шкідливих впливів навколишнього середовища. Крім того, наявність біотину у втирці допомагає зміцнити нігтьову пластину та прискорює її ріст.

Пудра Magic Powder також дуже важлива для догляду за нігтями. Вона містить кальцій, морскі водорості і арганову олію, що допомагають запобігати лущенню та розщепленню нігтьової пластини.

Використання Global Fashion Magic Powder Pen TJ08 - це не тільки можливість доглядати за нігтями вдома, але і збереження коштів на салонних процедурах. Цей продукт має доступну ціну і дійсно допомагає зміцнити та відновити нігтьову пластину.  

У підсумку, втирка для нігтів Global Fashion Magic Powder Pen TJ08 - це відмінний допоміжний засіб для догляду за нігтями вдома, що допомагає зміцнити та відновити їх здоров'я. А наявність комплекта з олівцем та пудрою Magic Powder зробить процес догляду максимально зручним і приємним.