Втирка для нігтів, олівець Global Fashion, Magic Powder Pen LS06

Код продукту: 13504
Залишок на складі: багато
133 ₴
3,25 €
3,53 $
8 купили

Кількість:

8 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 758
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 2.50
Висота 1.70
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Втирка для нігтів, олівець Global Fashion і Magic Powder Pen LS06 є незамінними інструментами в арсеналі майстрів манікюру та нігтьової індустрії. Ці продукти дозволяють створити дизайнерський декор, який буде виглядати дивовижно і оригінально.

Втирка для нігтів - це елемент декору, який робить нігті більш вишуканими та стильними. Щоб нанести втирку на нігтьову пластину, потрібно виділити місце, де буде розміщений декор, і нанести на це місце невелику кількість втирки за допомогою спеціального аплікатора або пухкає. Потім слід ретельно затерти втирку до отримання блискучого ефекту. В результаті такої обробки нігті стають насиченими та яскравими.

Олівець Global Fashion - це універсальний інструмент, який використовують для створення детального декору на нігтях. Він має тоненький викрутний вал і дозволяє виготовляти складні елементи, такі як квіти, листочки та інші малюнки. Лінії, які формуються з використанням цього олівця, виглядають дуже точно та акуратно.

Magic Powder Pen LS06 - це чудовий засіб для нанесення пудри. Його використовують для надання нігтям подряпин і металевих відблисків. Щоб нанести пудру, треба занурити пензлик у пудру та нанести її на нігтьову пластину. Потім слід ретельно розтушувати пудру, щоб отримати однорідний ефект.

Загалом, Втирка для нігтів, олівець Global Fashion і Magic Powder Pen LS06 - це справжні помічники у процесі створення ефектного декору. Вони дозволяють простіше та швидше реалізувати різноманітні ідеї та фантазії та допомагають надати нігтям неповторний вигляд.