Втирка для нігтів, олівець Global Fashion, Magic Powder Pen JG05

Код продукту: 13499
Залишок на складі: багато
133 ₴
3,25 €
3,53 $

Кількість:

Характеристика
Характеристика
Перегляди 751
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 2.50
Висота 1.70
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Найголовніше для кожної жінки - це доглядати за собою і, звичайно ж, нігтями. Вони - це картка візитна будь-якої жінки. Дуже часто нам потрібно швидко і красиво відновити форму нігтів, відшліфувати їх або прикрасити яскравим декором. 

А чи знаєте ви, що для цього вам не треба ходити до майстра манікюру чи купувати дорогий інструментарій? Достатньо в наявності мати Magic Powder Pen JG05 від компанії Global Fashion. 

Цей олівець - це незамінний помічник для догляду за нігтями, який дозволяє вам швидко і просто наносити втирку для нігтів Magic Powder. Цей порошок багатий на корисні мінерали і забезпечує зміцнення і здоров'я нігтьової пластини. Що ще важливо, цей порошок не містить шкідливих речовин і не пошкоджує нігті в процесі застосування. 

Magic Powder Pen JG05 - це одна із новинок на ринку засобів для догляду за нігтями. Він має зручну форму, абсолютно безпечний у використанні і дозволяє вам в будь-який момент оновлювати свій манікюр. 

Отже, якщо ви хочете мати красиві і здорові нігті, не залишайтеся осторонь новинок у світі догляду за нігтями. Спробуйте Magic Powder Pen JG05 від Global Fashion та переконайтеся, що краса може бути доступною для кожної жінки без зайвих зусиль і витрат!