Втирка для нігтів, олівець Global Fashion, Magic Powder Pen JG04

Код продукту: 13498
Залишок на складі: багато
133 ₴
3,01 €
3,25 $
5 купили

Кількість:

5 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 783
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 2.50
Висота 1.70
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Втирка для нігтів - один з найпопулярніших способів декорування нігтів. Цей процес можна провести самостійно вдома, захоплюючи на декілька годин дівочого відпочинку. Одним з найбільш ефективних засобів для втирання декоративних олівців в нігті є Magic Powder Pen JG04 від компанії Global Fashion.

Цей олівець допомагає створити неповторне і стильне оформлення нігтів. Для отримання кращих результатів рекомендується використовувати його у поєднанні з пудрою того ж виробника. Механізм роботи олівця Global Fashion полягає в тому, що в процесі втирання Magic Powder Pen JG04 активується пудра, у результаті чого виробляється вражаючий ефект, що додає нігтям ігристість та відблиск.

Олівець Global Fashion відрізняється високою якістю та тривалим терміном служби, що дозволяє користуватися ним протягом тривалого часу. Застосування Magic Powder Pen JG04 є дуже простим та зручним, ідеально підходить як для спеціалістів, так і для початківців.

Нарощування нігтів та декор для них - це надзвичайно популярні процедури серед відвідувачів салонів краси та приватних майстрів. Ці процедури дозволяють створювати оригінальне та чарівне оформлення нігтів за допомогою засобів, таких як Magic Powder Pen JG04 від Global Fashion та пудра. Команда Global Fashion забезпечує якісний продукт та стежить за тим, щоб вся продукція відповідала вимогам клієнтів. Якщо Ви бажаєте доповнити свій образ чудово прикрашеними нігтями, вирішити проблему ламких або тьмяних нігтів - обирайте втирку для нігтів Magic Powder Pen JG04 від Global Fashion і не пожалкуєте!