Втирка для нігтів, олівець Global Fashion, Magic Powder Pen HY03

Код продукту: 13491
Залишок на складі: багато
133 ₴
3,28 €
3,56 $
3 купили

Кількість:

3 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 767
Розміри
Довжина 12.00
Ширина 2.50
Висота 1.70
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Втирка для нігтів, олівець Global Fashion та Magic Powder Pen HY03 - це інноваційні засоби для догляду за нігтями, що допомагають зберегти здоров'я та красу нігтів. 

Втирка для нігтів - це спеціальний гель, який допомагає зміцнити та зростити нігті, попереджає їх лущення та розтрісканість. Такий засіб можна наносити як окремо, так і перед нанесенням лаку. Він швидко вбирається та не залишає жирного блиску. 

Олівець Global Fashion - це засіб для декорування нігтів. Він забезпечує точний і зручний нанесення різноманітних орнаментів, надаєть нігтям оригінальний та яскравий вигляд. Даний олівець ідеально підходить для використання в домашніх умовах та на професійному рівні. 

Magic Powder Pen HY03 - це інноваційний продукт відомої лінії Magic Powder. Цей олівець-пудра дозволяє з легкістю моделювати та коригувати форму нігтів, надає їм матовий та природний вигляд. Завдяки компактному розміру та зручному аплікатору, Magic Powder Pen HY03 є ідеальним для застосування в дорозі та на відпочинку. 

У сучасному світі краси та догляду за нігтями важливо обрати якісні та ефективні засоби для досягнення найкращих результатів. Втирка для нігтів, олівець Global Fashion та Magic Powder Pen HY03 - це найкращий вибір для тих, хто прагне зміцнити та привести свої нігті в чудовий стан.