Камені кристал Сваровскі, трикутник, 20 шт

Код продукту: 12879
Залишок на складі: багато
120 ₴
2,94 €
3,13 $
6 купили

Кількість:

6 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 765
Розміри
Довжина 13.70
Ширина 7.90
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Кристали Сваровскі - це неймовірна краса, яку ми можемо використовувати для створення найбільш оригінальних дизайнів наших нігтів. У комплекті з цими кристалами ми пропонуємо своїм клієнтам трикутники, які гармонійно доповнюють будь-який дизайн нігтів.

Кристали Сваровскі - це виріб високої якості, який відзначається своєю чистотою, яскравістю та якістю обробки. Трикутники також мають високу якість і доповнюють кристали Сваровскі, надаючи дизайну глибину та вишуканість.

Камені Сваровскі - це найбільш популярний матеріал для декорування нігтів, завдяки своїм унікальним властивостям. Кристали Сваровскі виготовляються в різних кольорах, формах та розмірах, що дозволяє робити будь-які комбінації та дизайни.

Додавання трикутників до декору нігтів з каменя Сваровскі є чудовим способом надати дизайну нігтів ефектність та вишуканість. Ви можете створити свій власний дизайн, використовуючи трикутники у поєднанні з іншими декоративними елементами.

Кількість каменів Сваровскі в пакеті може варіюватись в залежності від потреб клієнта. У цьому випадку ми пропонуємо комплект з 20 штук трикутників, які легко можна використати для створення яскравого та вражаючого дизайну нігтів.

Загалом, додавання каменів Сваровскі та трикутників у декор нігтів - це відмінний спосіб, який додаст оригінальності та ефектності Вашому образу, підкреслить Вашу особистість та стиль. Обирайте кристали Сваровскі та трикутники як основний матеріал для декорації Ваших нігтів та насолоджуйтесь незабутнім результатом.