Силіконова форма для 5D гель-пластилін 6

Код продукту: 12602
Залишок на складі: багато
22 ₴
0,50 €
0,54 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 890
Розміри
Довжина 10.50
Ширина 8.00
Висота 0.70
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Сильний розвиток індустрії нарощування нігтів привів до появи великої кількості різних інструментів і матеріалів для процедури. Одним з таких матеріалів є силіконова форма для 5D гель-пластиліну.

Ця форма є ідеальним рішенням для створення тривимірного дизайну на нігтях. Силіконова форма має сітчасту структуру, яка дозволяє використовувати її з будь-яким видом гель-пластиліну. Форма складається з шести частин, кожна з яких дозволяє створити окрему деталь дизайну.

Завдяки силіконовій формі для 5D гель-пластиліну можна створювати найрізноманітніші дизайни - від квіткових мотивів до геометричних фігур. Крім того, форма забезпечує створення тривимірного ефекту, завдяки чому нігті виглядають більш вражаючими і оригінальними.

Крім того, силіконова форма для 5D гель-пластиліну є досить зручною у використанні. Вона легко чиститься і має довгий термін служби, що робить її економічним рішенням для професіоналів і початківців.

Отже, силіконова форма для 5D гель-пластиліну - це важливий інструмент для тих, хто цінує красу нігтів і бажає створити оригінальний та ефектний дизайн. Використання цієї форми дозволяє створювати унікальний образ, який не залишить байдужим жодного знавця краси.