Втирка для нігтів, олівець Global Fashion, Magic Powder Pen TA01

Код продукту: 12358
Залишок на складі: мало
133 ₴
3,25 €
3,53 $
2 купили

Кількість:

2 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 746
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Втирка для нігтів та олівець можуть стати незамінними інструментами у догляді за нігтями. Вони допоможуть підготувати нігті перед нарощуванням або нанесенням декору. 

Олівець Global Fashion - це інструмент для моделювання нігтів. Він має точну гумкову головку, за допомогою якої можна ретельно проробити кути та зображення на нігтях. Олівець є універсальним інструментом і з легкістю справляється з будь-якими завданнями, пов'язаними з українським манікюром та педикюром.

Втирка для нігтів Magic Powder Pen TA01 - інноваційний продукт, який не вимагає спеціальних навичок та дозволяє просто і швидко втмулювати нігті в перламутр. Цей продукт має велику кількість застосувань та завоював серця багатьох майстрів манікюру. Magic Powder Pen TA01 не тільки допомагає створювати неповторний дизайн для нігтів, а й забезпечує тривалий захист від нерівностей і тріщин.

Пудра також є необхідним елементом при підготовці нігтів до нарощування та декорування. Вона допомагає зменшити вологість на поверхні нігтів і забезпечує стійкість декору на надійному основі. У деяких майстрів манікюру є перевагу використовувати пудру замість бази для створення більш гладкої поверхні для нарощування нігтів.

Висновок

Втирка для нігтів, олівець та пудра є необхідними речами в наборі кожного майстра манікюру та педикюру. Вони дозволяють підготувати нігті перед нарощуванням або нанесенням декору, забезпечуючи стійкість та здоров'я нігтів. Якщо ви збираєтесь зайнятися манікюром, то ці інструменти будуть незамінними для вас.