Уцінка Фрезер чорний 35000

Код продукту: 12301
Залишок на складі: мало
880 ₴
19,91 €
21,52 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 264
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Уцінка – це один з видів продажу, що базується на зниженні ціни товару внаслідок пошкоджень, дефектів, застарілості або інших причин. Відомо, що така форма продажу користується популярністю серед покупців, оскільки дозволяє придбати товар зі значними знижками. У цьому контексті, Уцінка Фрезер чорний 35000 – це можливість придбати якісний інструмент для професійних робіт за доступною ціною.

Фрезер – це електричний інструмент, призначений для обробки різних матеріалів, таких як дерево, метал, пластмаси та ін. Фрезер чорний 35000 – це високоякісний інструмент, який розроблений для професійних робіт з обробки дерева. Він оснащений потужним двигуном зі швидкістю обертання до 35 000 обертів за хвилину, що дозволяє швидко і ефективно виконувати завдання.

У зв'язку з тим, що Фрезер чорний 35000 належить до категорії Уцінка, причинами зниження ціни можуть бути: маленькі подряпини на корпусі, незначна корозія металевих деталей, технічний дефект, який не впливає на функціонування інструменту та інші незначні дефекти. Варто відзначити, що такі дефекти не впливають на якість роботи Фрезеру чорного, а лише знижують його вартість.

Отже, якщо ви шукаєте якісний інструмент для професійної роботи з обробки дерева за доступною ціною, то Уцінка Фрезер чорний 35000 може бути оптимальним варіантом для вас. Знижена ціна не впливає на функціональність інструменту, а технічні дефекти є незначними, тому ви зможете отримати якісний інструмент за невеликою вартістю. Адже відомо, що у цьому випадку знижена ціна стає найкращим стимулом для придбання якісного товару.