Набір розжарених насадок для кутикули 30 шт

Код продукту: 12106
Залишок на складі: багато
484 ₴
11,95 €
12,96 $
10 купили

Кількість:

10 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 999
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набір розжарених насадок для кутикули 30 шт – ідеальний вибір для професійного наращування та моделювання нігтів. Цей набір складається з 30 насадок, які призначені для роботи з кутикулою на різних етапах процесу. Кожна насадка має свій унікальний дизайн та функціонування.

Перша група насадок призначена для видалення залишків кутикули та зменшення її розміру за допомогою крутого загину. Друга група насадок має більш округлий загин та використовується для згладження граней нігтів. Третя група насадок забезпечує зняття наростів на кутикулі та вирівнювання поверхні нігтів. Четверта група насадок має найбільш глибоку заглибину та використовується для детальної обробки і розробки форми нігтів.

Окрім того, цей набір розжарених насадок для кутикули має каленні головки, що забезпечує їх довговічність та зносостійкість. Кожна насадка виготовлена із високоякісної сталі та піддавалася точному механічному обробці, що гарантує їх точність та якість обробки.

Цей набір насадок дозволяє ефективно та швидко проводити процес наращування та моделювання нігтів. Він підходить як для використання у домашніх умовах, так і для професійного застосування в салонах краси та студіях манікюру. Купуючи цей набір, ви отримуєте надійні та якісні насадки для кутикули, які стануть незамінним помічником у вашій роботі.