Колпачки абразива для педикюра, 13*19 мм, #150, brown 1 шт.

Код продукту: 11925
Залишок на складі: багато
15,40 ₴
0,38 €
0,41 $
27 купили

Кількість:

27 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 2
Розміри
Довжина 1.60
Ширина 1.60
Висота 2.20
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Колпачки абразива для педикюра є ефективним та зручним інструментом, що дозволяє швидко та якісно обробити нігті на ногах. Зокрема, колпачки розміром 13х19 мм з номером абразиву #150 та коричневим кольором є ідеальним вибором для виконання процедури нарощування нігтів.

Оскільки колпачки абразива для педикюра виготовлені з якісних матеріалів, вони є досить міцними та витривалими у використанні. Крім того, завдяки зручному розміру, вони підходять для виконання робіт будь-якого рівня складності, включаючи шліфування та формування нігтів.

При виборі колпачків абразива для педикюра зверніть увагу на їхній номер абразиву. Чим вищий номер, тим менше зерен абразиву на поверхні колпачка і тим менша його абразивність. Це важливо, оскільки при роботі з нігтями на ногах потрібно дотримуватися особливої обережності, щоб запобігти пошкодженню шкіри та підвищенню ризику зараження.

У педикюрному ділі, колпачки абразива є важливим елементом. Вони допомагають швидко та безболісно виконувати процедури по догляду за нігтями на ногах, роблять їх більш красивими та доглянутими. Тому, якщо ви любите бути в курсі новинок в галузі педикюру та догляду за нігтями, колпачки абразива з номером #150 та коричневим кольором обов'язково повинні знайтися у Вашій арсеналі!