Набір фольги 10 шт (кольорові) 21

Код продукту: 11921
Залишок на складі: багато
60 ₴
1,38 €
1,50 $
18 купили

Кількість:

18 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 829
Розміри
Довжина 14.20
Ширина 6.80
Висота 2.20
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набір фольги 10 штук на вашій «косметичній полиці»

Деякі люди не можуть жити без забавок з власними нігтями, про що свідчать интернет-тенденції: дизайн пазлів, скандинавських печер і навіть мультфільмів! Якщо ви така людина, добре вам відомо, що робота з фольгою допомагає створити неперевершені малюнки на нігтях. 

Тож, якщо ви шукаєте, щоб прикрасити нігті додатковими аксесуарами, рекомендуємо набір фольги у 10 штук. Тримайтеся, наявність різних кольорів фольги гарантує невичерпні можливості - ви можете робити абсолютно будь-який дизайн!

Супер легко використовувати

Крім того, використання фольги на нігтях досить просте - ви можете легко відірвати її з пакету і наклеювати на нігті з або без основи нігтів. Останній варіант може створити зразково-неперевершений ефект.

Приклад застосування: затребуйте нігтьовую пластину або напрацьовані спонжіки так, щоб вони рівномірно перекривали нігтьову пластину. Нанесіть лак на спонж або пластину, а потім прикладіть фольгу з надрукованим зображенням забарвленою стороною додолу і краще натиснути. Над Всім цим поверх запропонованого сектора і на сланці в провідну секунду ретельно притисніть фольгу. Після того, як ви знімете фольгу, в наслідок - у вас на нігтях з’явиться красиво-незвичайне зображення. Рекомендується фіксувати результат спеціальним лаком.

Окрім того, використання фольги стане чудовим додатком до традиційного нарощування нігтів. Наприклад, ви можете додати кілька деталей на ваших улюблених нігтях або доповнити поект дизайну. Різноманітні можливості фольги допоможуть вам зробити найчудовіші варіанти. 

Не важливо, чи ви є досвідченим майстром чи новачком, з цим набором фольги, ви можете зробити свої нігті ще більш чарівними і неперевершеними. Назад до роботи з дизайном!