Набор насадок для аппаратного маникюра 07, 6 шт 9-8

Код продукту: 11891
Залишок на складі: багато
129 ₴
3,13 €
3,36 $
10 купили

Кількість:

10 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 810
Розміри
Довжина 1.50
Ширина 5.70
Висота 7.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набор насадок - незамінний інструмент для проведення аппаратного манікюру. Він допоможе стильно і красиво оформити нігті, зробити їх доглянутими та охайними. У даній статті ми розповімо про набір насадок для апаратного манікюру 07, який містить в собі шість різних штифтів та багато інших корисних деталей.

Перший штифт з набору - це насадка кріплення для зняття гель-лаку. Вона допоможе вам ефективно та швидко зняти лак з нігтів, без пошкодження нігтьової пластини. Насадка має форму циліндра та робочої поверхні з грубим зерном, що дозволяє йому працювати на високих обертах.

Другий штифт - згладжувальна насадка. Вона дозволяє видалити надмірну шкуру та відполірувати поверхню нігтів. Насадка має форму конуса з м'якою робочою поверхнею, що дозволяє їй дрібним тертям видалити надлишок шкіри.

Третій штифт - фрезер для обробки бічних валиків нігтів. Його робоча поверхня має форму флажка з найкрупнішим зерном. Фрезер дозволяє видалити роговий шар, який з'являється на бічних валиках, і після чого нігтьова пластина стає виглядати доглянуто та охайно.

Четвертий штифт - насадка виглядування нігтьової пластини. Вона дозволяє створити гладку та рівну поверхню нігтів, знизити блиск і запобігти появі царапин. Насадка з м'якою робочою поверхнею зробить ваши нігті красивими та доглянутими.

П'ятий штифт - насадка для обробки відрослого шару нігтьової пластини. Цей фрезер робиться із заокругленою робочою поверхнею, яка дозволяє легко та безболісно видалити набряк, який з'являється на кутикулі. Він також може допомогти у зменшенні загостреності нігтьової пластики.

Шостий штифт - алмазна насадка. Вона призначена для розточування і обробки нігтьової пластини важких форм та з високою ступенем старіння. Насадка має високу точність роботи та довговічність використання.

Таким чином, набір насадок для апаратного манікюру 07, який містить у собі шість різних штифтів та багато інших корисних деталей, є незамінним інструментом для проведення аппаратного манікюру. Використовуючи насадки з цього набору, ви зможете стильно та охайно оформити свої нігті, і зробити їх доглянутими та красивими.