Насадка для фрезера, твердосплав, голка, червона насічка

Код продукту: 11756
Залишок на складі: немає в наявності
114 ₴
2,77 €
2,98 $
23 купили
23 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 913
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Насадка для фрезера з твердосплавною голкою і червоною насічкою - це незамінний інструмент для професійного нарощування нігтів.

Твердосплав - це матеріал, який складається з карбіду та металевого сплаву. Він дуже міцний та стійкий до зносу, тому насадки з твердосплавною голкою довго слугують ідеальною альтернативою звичайним металевим інструментам.

Насадка з твердосплавною голкою має різні форми та розміри, що дозволяє проводити різні техніки нарощування нігтів. Вона допомагає виправляти та моделювати форму нігтів, очищає зону нігтьової пластини від старого лаку та забруднень.

Червона насічка на насадці допомагає знайти оптимальний кут для обробки нігтьової пластини, що робить роботу з насадкою ще більш ефективною та безпечною.

У високоякісних насадках для фрезера з твердосплавною голкою та червоною насічкою використовуються тільки якісні матеріали, що забезпечують довговічність та надійність в роботі.

Отже, якщо ви займаєтесь професійним нарощуванням нігтів, насадка для фрезера з твердосплавною голкою та червоною насічкою - це той інструмент, що обов'язково повинен бути в вашій колекції.