Алмазна насадка для кутикули, полум'я заокруглене 023 R

Код продукту: 11716
Залишок на складі: багато
33 ₴
0,76 €
0,82 $
113 купили

Кількість:

113 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1375
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Алмазна насадка для кутикули - це інструмент, який використовують для нарощування нігтів. Вона дуже корисна, якщо ви збираєтеся зробити манікюр вдома або в салоні. Завдяки своїй спеціальній формі та матеріалу - діаманту - вона дозволяє легко та швидко видалити зайву шкіру з нігтьової пластини і підготувати нігті до нарощування.

Одна з найкращих насадок для кутикули - полум'я заокруглене 023 R. Вона має округлу форму, що дозволяє уникнути подряпин та нештовхань нашкодженого місця. Діамантове напилення на насадці дуже міцне і довговічне, що забезпечує її довговічність та якість виконаної роботи.

Полум'я заокруглене 023 R дуже зручне в роботі. Воно дозволяє точно та швидко видалити зайву шкіру з нігтьової пластини, оскільки має точну форму та добре підходить для важкодоступних місць. Насадка легко підходить до кутикули, не пошкоджуючи при цьому нігтьову пластину.

У процесі застосування полум'я заокруглене 023 R легко контролювати швидкість і напрямок руху, що дозволяє вам робити роботу безпечно та ефективно. Ця насадка є незамінним інструментом для професійних майстрів та для тих, хто робить манікюр вдома. З її допомогою ви зможете отримати чудовий результат та зберегти здоров'я ваших нігтів.  Завдяки новітній технології виготовлення та якісті матеріалів, алмазні насадки стали просто незамінними для процедур манікюру та педикюру.