Захисний екран для обличчя - розроблений спеціально для комфортного використання під час роботи як майстра манікюру, так і в інших професіях.

Захисний екран для обличчя

Код продукту: 11668
Залишок на складі: багато
64 ₴
1,43 €
1,56 $
17 купили

Кількість:

17 купили
Опис

Захисний екран для обличчя - розроблений спеціально для комфортного використання під час роботи як майстра манікюру, так і в інших професіях.

Характеристика
Характеристика
Перегляди 1002
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Захисний екран для обличчя - це незвичний, але важливий виріб для збереження краси, здоров'я та безпеки під час нарощування нігтів або виконання манікюру. У процесі роботи з нігтями, особливо під час використання верстатів, майстер манікюру перебуває в контакті з великою кількістю пилу, хімічних речовин і мікрочастинок, які можуть пошкодити шкіру, очі та дихальні шляхи.

Захисний екран для обличчя дає змогу уникнути прямого контакту з усіма цими шкідливими речовинами, запобігає шкірним реакціям, подразненням, алергіям та інфекціям. Він забезпечує повний захист для обличчя, очей і носа, а також легенів, знижуючи ризик різних захворювань і покращуючи загальний стан здоров'я майстра манікюру.

Захисний екран для обличчя доступний у різних варіантах і моделях. Він може бути зроблений з прозорого пластику, полікарбонату або акрилу, що забезпечує чудовий захист від подряпин, ударів, а також стійкість до хімічних впливів. Захисний екран може бути забезпечений регульованими фіксаторами, що регулюють кут нахилу, а також обладнаний зручностями для комфортного носіння.

Використання захисного екрана під час виконання манікюру або нарощування нігтів допомагає зберегти красу обличчя, забезпечує безпеку і здоров'я майстра манікюру. Це може значно підвищити рівень професіоналізму, впевненості та комфорту в роботі, що дуже важливо для досягнення успішних результатів у своїй професії.