Набір фольги 10 шт (рідкий метал) 03

Код продукту: 11495
Залишок на складі: багато
80 ₴
1,81 €
1,96 $
16 купили

Кількість:

16 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 870
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набір фольги 10 шт (рідкий метал) 03 - це ідеальний вибір для тих, хто любить створювати чудові та оригінальні дизайни на своїх нігтях. Цей набір містить 10 аркушів фольги різного кольору та дизайну, що дозволяє підібрати саме те, що треба для створення неповторного образу.

Рідкий метал, який використовується для створення цієї фольги, дозволяє досягти ефекту зеркальності та об'ємності. Кожен аркуш має прекрасну якість та відмінно тримається на нігтях.

Завдяки наявності декількох кольорів та дизайнів у наборі, можна створювати різноманітні малюнки та комбінації на своїх нігтях. Наприклад, можна використовувати фольгу на окремих нігтях або створити цікаві геометричні малюнки, додаючи до них додаткові деталі з інших матеріалів.

Отримати ефектний дизайн на своїх нігтях за допомогою такого набору фольги дуже просто та швидко. Для цього потрібно лише виконати декілька простих кроків: нанести базовий лак, закріпити фольгу на нігтях та покрити все верхнім лаком для забезпечення довготривалості та блиску.

Отже, якщо Ви любите створювати вражаючі образи та експериментувати з макіяжем, то набір фольги 10 шт (рідкий метал) 03 стане незамінним помічником у цьому деле. З ним Ваші нігті завжди будуть виглядати модно та стильно!