Колір: прозорий

В упаковці 10 пластин, на кожній пластині по 12 шт нігтів

Форма: овал

Палітра для фарб відривні, овальні, прозорі, 10 уп по 12 шт

Код продукту: 11351
Залишок на складі: багато
45 ₴
1,09 €
1,17 $
7 купили

Кількість:

7 купили
Опис

Колір: прозорий

В упаковці 10 пластин, на кожній пластині по 12 шт нігтів

Форма: овал

Характеристика
Характеристика
Перегляди 824
Розміри
Довжина 10.00
Ширина 8.00
Висота 1.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Палітра для фарб-це необхідний інструмент для будь-якого майстра манікюру. Він являє собою просту і зручну конструкцію, призначену для змішування фарб і створення унікальних колірних комбінацій.

Один з найбільш популярних видів палітр - це відривні, овальні, прозорі, 10 уп по 12 шт.дані палітри мають міцну і зручну конструкцію, виконану з прозорого матеріалу. Вони відмінно підходять для роботи з фарбами, гель-лаками та іншими матеріалами.

Кожен лист палітри може бути відірваний і використаний як індивідуальна поверхня для змішування фарб. Завдяки такій конструкції палітри, майстер може легко змінювати відтінки і експериментувати з кольорами, без необхідності використовувати велику кількість кистей.

Овальні форми палітр ідеально підходять для розміщення на поверхні столу, і забезпечують максимальний комфорт і зручність при роботі. Прозорий матеріал дозволяє майстру бачити, яка фарба зараз знаходиться на поверхні, що в свою чергу спрощує процес роботи.

Висока якість матеріалу і конструкції палітр гарантують їх довговічність і зручність використання. Вони легко миються після кожного використання, ідеально підходять для багаторазового використання.

Таким чином, палітри відривні, овальні, прозорі, 10 уп по 12 шт - це необхідний інструмент для кожного майстра манікюру, який прагне створювати унікальний дизайн і мати великий вибір фарб для своїх робіт. Вони забезпечують зручність, комфорт і простоту в роботі, і будуть надійним помічником під час всіх процедур.